Blue Flower

Lauke sumažinti požiūris, kuris buvo įkurtas dr Jacques Joseph, chirurgas daro V skirtą pjūvį žemiau šnervių tiesiog sąraše, dalija odą, audinius kaulų, taip pat kremzles. Jis po to prieina perteklių kaulų, taip pat kremzles per šį plyšimo ir su skirtingų rūšių įrenginių pagalba, jis rekonstruoja nosį. Tuo procedūros pabaigoje medicinos profesionalūs siūlių iki žaizdos taip pat taikoma nosies įtvaras.
Per uždarymo sumažinti metodą, nosies operacija yra atliekama specialisto darant viduje šnerves pjūvį. nosies pertvaros operacija po to naudoja tuos pačius prietaisus, kurie naudojami atviroje pjūvio metodu atkurti nosį.
Asmenys, kurie turi gimimo klausimus, atsižvelgiant kvėpavimas sunkumus ir traumas, kaip veido sužalojimo yra efektyviausia perspektyvas įsipareigoja nosies operacija. Kur yra atsižvelgiama į kosmetikos chirurginė procedūra, asmenys apkabinti nosies operacija ištaisyti bėdų kaip guzas dėl nosies ar didelių šnervių tilto. Keletas etninių grupių, taip pat apima Nose operacija.
Nosies plastika chirurginės pakeitimo nosies paprastai atliekamos taikant bendrąją nejautrą. Gydymo vadinamas Septo Nosies plastika daroma siekiant suderinti iš nosies pertvaras ar pertvarą. Po procedūros bus baigtas gydytojas įterpia nedidelius nosies tvarsliava nosies sumažinti kraujo netekimą.
Yra tam tikri dalykai, kurie pacientas ima Nose darbą reikia padaryti.
Pateikite medicinos specialistas visą klinikinė istorija, įskaitant bet imamasi vaistų rūšį.
Likti aiškios jokių priešuždegiminiais vaistais, pavyzdžiui, skausmo bent vieną savaitę iki operacijos.
Venkite alkoholio 24 Hr prieš chirurginio gydymo ir rūkyti cigaretes už kelių savaičių, nes tai padėtų paspartinti gijimo procesą. Į nosies operacijos privalumai paprastai matomas po nosies įtvaras yra eliminuojami taip pat patinimas atslūgsta. Valyta modifikacijos į odą ir gilesnius audinius bus nagrinėjami per metus.
Šiandien daug žmonių eiti į nosį darbą, kaip jie nori turėti nosį, kuri yra panaši į tą, kuri jų palankumo filmas "Celebrity arba POP garsenybė. Kur yra atsižvelgiama į kosmetikos chirurginis gydymas, asmenys eiti į nosies operacija spręsti klausimus, pavyzdžiui, guzas ant nosies ar didelių šnervių tilto. Nosis chirurgija medicinos tobulinimo nosies paprastai atliekama taikant bendrąją nejautrą. Gydymo vadinamas Septo Nosis darbas yra atliekamas ištaisyti iš nosies pertvara ar pertvarą.L nosies operacija chirurginio gydymo metu;
Jei taip pat daug pagrindinės struktūros nosies (kremzlės ir / ar kaulų) yra pašalinamas, tai gali sukelti sutapimo nosies oda turi mažai formą, kuri gali sukelti deformacija vadinama "Polly snapas" deformacija.
Jei pertvaros netinkamai patyrė, iš nosies tiltelis gali tada kriaukle dėl kurio "balno nosis" broką.
Tai gali sukelti suimtą išvaizdą, jei iš nosies galiuko kremzlių yra daugiau rezekcijos metu nosies operacijos.
Jeigu nosies idėja pakeliamas taip per daug, šnervės gali baigtis pernelyg pastebimas ir taip pat plėtoti kiaulių išvaizda.
Gali būti kintamasis lygis dilgčiojimas į nosį, kad gali užtrukti iki daugelio mėnesių išspręsti, jei atvirai nosies operaciją pjūvis daromas visoje collumella.
Po nosies operaciją, obligacijos gali papildomai sukurti nosies. Obligacijos yra ženklas ląstelės, kurios sukuria tiltas per nosies ertmę nuo pertvaros su turbinates. Tai yra neįprasta, tačiau sukurti nepraeinamumas nosies ir turėtų būti pašalintas tinkamai kvėpuoti. Tuo chirurginio gydymo metu, atidarymas taip pat galėtų būti padaryta pertvara, kuri vadinama "pertvaros atidarymas". Ši anga gali sukelti kvėpavimo sunkumų, lėtinis kraujavimas iš nosies, taip pat plutos susidarymo.

Be to, jūs ne visada gali suderinti estetinį rezultatą nosies operacijos. Po operacijos, nosies kaulai gali išstumti, o taip pat kremzlės medžiagą, o taip pat minkštųjų ląstelės forma gali transformuoti laiku. Tai neįtikėtinai svarbu, kad pacientas nepatiria jokios žalos tarsi kokia ant nosies po nosies operacija chirurginio gydymo, manydama, kad bet taikomosios slėgio tipas gali turėti įtakos galutinio galutinis rezultatas nosies operaciją.
Kai kuriais nedažni atvejais rezultatai negalėjo vystytis kaip klientas iš tikrųjų tikrai tikėjosi ir kreivumas yra įmanoma. Šiuo atveju, antrasis (peržiūros) nosis darbas procedūra gali būti reikalinga tiksliai nustatyti rezultatus, pasiektus su originaliu nosis darbo chirurginio gydymo.
Nosies plastika siūloma padidinti savo pasitikėjimą savimi, ir su atitinkamu gydymo, tai tikrai ne trukdyti jūsų gyvenimo kokybę ir reikia parodyti rezultatus greitai. Siekiant užtikrinti, kad jūs turite pakankamai galutinį rezultatą iš savo nosies operacija, padaryti viską, kad atrasti prieskoniais nosis darbo gydytoją. Kaip ir bet kuris kitos plastinės chirurgijos rūšies; nosies operacija negali būti ignoruojami, todėl tyrimas yra būtinas, siekiant atrasti geriausią nosies operacija gydytoją jums.
Jei ieškote efektyvaus būdo gerokai padidinti savo išvaizdą saugiai, Nosies plastika yra neabejotinai vienas iš procedūrų jums nori apsvarstyti. Kasdien vis daugiau žmonių gauti nosies operacija jaustis daug geriau apie savo išvaizdą.
nosies operacija operacijos reikia padaryti motyvuotą sprendimą. Jei jūs planuojate gauti nosies operacija, turite atrasti sprendimus į paklausimus norite, tokių kaip:? "Būtent tai, ko man reikia numatyti iš nosies operacijos aš esu puikus nosies operacija perspektyva nosies operacija man tinka Kur galiu atrasti nosį? Darbas kosmetikos chirurgas? Tiesiog kas yra atkūrimo laikas po nosies operacijos? "
Kartu su turintys nosis darbo vertinimą, nukreipiantys patyręs chirurgas yra taip pat apgauti, tuo daugiau sužinojote apie nosis darbo gydymo, kad daug daugiau galimybių sėkmės jums tikrai turės.
Po nosies operaciją, sąaugų gali papildomai sukurti nosies. Tai neįtikėtinai svarbu, kad asmuo neturi patirti jokios rūšies traumų natūra ne visi ant nosies po nosies operacija chirurginio gydymo, turint omenyje, kad bet užimtų slėgio natūra gali paveikti galutinį rezultatą nosies operacija.
Siekiant užtikrinti, kad jūs tikrai turite pakankamai rezultatus iš nosies operacijos, tai jūsų geriausias rasti kvalifikuotų nosis darbo kosmetikos chirurgas. Kaip ir bet kuris iš kitų kosmetikos chirurginio gydymo rūšies; nosies operacija negali būti švelniai paimti, todėl reikia atlikti tyrimą siekiant atrasti idealią nosies chirurgija specialistą už jus.
Jei rengiate gauti nosies operacija, turite atrasti atsakymus į klausimus turite omenyje, kaip antai: "Ką turėčiau tikėtis iš nosies operacijos?

Build a great free website with Joomla.com

This website is powered by Joomla! CMS as part of the free website service provided through Joomla.com. Anyone can start a great website with a click and easily customize its content and outlook!

Log in to the Joomla.com dashboard

To access your site administration tools please go to Joomla.com login page. Once logged in the dashboard, you will have a one-click access to your Joomla admin and some other management options.

Choose a great outlook for your site

You can choose any of the great templates created for Joomla.com and use it for your website. Just click the gear icon to access the setting of your site and choose the Add Template option.

Create your own articles

Go to the Joomla admin panel by clicking on the Access Admin button in the dashboard. Click the Content menu, and than go to the Articles Manager. You can add new articles or edit existing ones from there!

Learn more

There is much more to learn about how to use Joomla! to create the web site you envision. We recommend the following sources: Joomla.com tutorials, Joomla! documentation site and Joomla! forums.